LOGOPEDIA

Zapraszam do obejrzenia prezentacji prac uczniów wykonanych w ramach domowego wyzwania logopedycznego – KREATYWNE ĆWICZENIA ODDECHOWE – WYCZARUJ SZALONĄ FRYZURĘ 

Kreatywne Wrota
https://kreatywnewrota.pl/

„Moja aktywna książka”

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych „Moja aktywna książka”. Brawa dla uczestników! Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność, oryginalność, wyobraźnię. Gratulacje! Wszyscy jesteście zwycięzcami ! Nagrody czekają! 

Uwaga!  Ogłaszamy konkurs logopedyczny 😀

Dzień dobry.
Jak udaje się czytanie na śniadanie?
Czy powstały już w Waszych domach pierwsze autorskie książki do czytania uczestniczącego?

Jeśli tak to bardzo się cieszę! Jeśli dopiero się do tego zabieracie to też dobrze, ponieważ wspólnie z panią Agnieszką Kotarbą wpadłyśmy na pomysł ogłoszenia konkursu logopedycznego pt. „Moja aktywna książka”, do którego serdecznie zapraszamy. Szkoda byłoby, aby Wasze prace zostały w domach. Pochwalcie się nimi!
W ramach konkursu należy opracować w formie książki jeden z dwóch wierszy Jana Brzechwy „Żaba” lub „Katar”.
Wybrałyśmy wiersze, które dość dobrze wpasowały się tematycznie w obecną sytuację, ale także związane są z Ogólnopolskim Projektem Edukacyjnym „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”, w którym bierzemy udział. W trzecim module tego projektu będziemy czytać właśnie wiersze Jana Brzechwy.
 Poniżej są linki z multimedialnymi prezentacjami wierszy. Będą doskonałym wstępem i inspiracją do tworzenia własnych książek. Zachęcamy do tworzenia ilustracji w dowolnej technice i na dowolnym formacie. Mogą to być, rysunki, kolorowanki, wyklejanki, wylepianki, im więcej ciekawych elementów przestrzennych tym lepsza zabawa podczas późniejszego czytania.
Do konkursu zachęcamy rodziców i uczniów SP, ale również uczniów SSPdP – stwórzcie książkę dla swoich młodszych kolegów.

Sposoby składania prac – Fotografie przygotowanych książek można przesyłać na adres agawolf18@onet.poczta.pl Będą opublikowane na szkolnej stronie internetowej oraz na facebooku naszej szkoły. Po powrocie do szkoły proszę o dostarczenie prac do organizatorów konkursu. Wszystkie prace będą zaprezentowane na wystawie w szkolnej galerii.

                              Liczymy na Wasze kreatywne pomysły i życzymy udanej zabawy.
                                                                       Agnieszka Swoboda, Agnieszka Kotarba

https://www.youtube.com/watch?v=YkVWY4RjR84