Projekt PURWM „SamoDzielni w życiu”

Projekt PURWM „SamoDzielni w życiu”

 Od czerwca 2019 Fundacja Instytut Twórczej Integracji we współpracy z naszą szkołą realizuje wspaniały projekt: „SamoDzielni w życiu” dofinansowany z Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji MEN.

W trakacie realizacji projektu odbyły się dwie niezwykłe wizyty studyjne. Pierwsza na Ukrainie w której wzięło udział 14 naszych uczniów i absolwentów wraz z opiekunami, oraz druga w Sosnowcu kiedy to mieliśmy przyjemność gościć 15 osób z Lwowa. Wspólnie się uczyliśmy, zwiedzaliśmy i doświadczaliśmy życia, dorosłości i samodzielności „po Polsku” i „po Ukraińsku”. Wzrastaliśmy i dalej wzrastamy. Zobaczcie co wspólnie udało się nam osiągnąć!

„Mapa rozwoju samodzielności”

Przedstawiamy nasz mini poradnik po instytucjach wspierających osoby z niepełnosprawnością w Sosnowcu w Polsce i we Lwowie na Ukrainie. Ruszcie z nami w podróż i odkryjcie – gdzie mieszkamy, gdzie się uczymy i gdzie możemy szukać pomocy w rozwoju naszej samodzielności! Kody QR – przeniosą was do map Google z pomocą których dotrzecie w każde z oznaczonych miejsc!Pobierz


Pobierz