Podziękowania dla Przyjaciół z CTL Logisic

Trudny czas wokół nas pokazuje jak ważna jest PRZYJAŹŃ i ciepłe, pełne zrozumienia wsparcie. Dzięki zaangażowaniu Pana Prezesa Grzegorza Bogackiego oraz całego Zespołu CTL Logistic będziemy mogli przeprowadzić remont wiekowej infrastruktury – ogrodzenia padoków do hipoterapii. Obecnie mamy 5 koni: 2 kuce oraz 2 hucuły ( uratowane przed zagładą, mocno wiekowe) i 1rasy tinker (również zakupiony dzięki wsparciu CTL Logistic ! zostanie z nami jeszcze bardzo długo).

Proszę sobie wyobrazić co robi 5 koni które mają czas w godzinach wieczornych oraz weekendowych gdy nie pracują? Odpowiedz jest prosta: ogryzają drewniane zabezpieczenia padoków, kopią się, czochrają- to normalne zachowania stadne. Nasze padoki mają już 12lat…więc są już bardzo… zjedzone.

Dzięki wsparciu CTL Logistic będziemy mieć na wiosnę nowe ogrodzenia!!!! Serdecznie dziękujemy za bardzo cenny dla nas gest. Dziękujemy za przekazane środki – w kwocie ponad 10 000 zł!!!

Grudzień obfitował w fantastyczne wydarzenia. Kiermasz ceramiki wyprodukowanej przez naszą Spółdzielnię Socjalną S4, oraz zamówienie bożonarodzeniowej ceramiki dla Pracowników CTL Logistics Group dało nam możliwość dalszego funkcjonowania -20 000 mamy środki na wypłaty dla naszych pracowników z niepełnosprawnością!

Pozdrawiamy z szacunkiem Panią Monikę Mikon Dobrego Ducha naszej współpracy.

4 thoughts on “Podziękowania dla Przyjaciół z CTL Logisic

  1. Best Dating App says:

    A secret weapon for anyone who needs content. I don’t need to tell you how important it is to optimize every step in your SEO pipeline. But unfortunately, it’s nearly impossible to cut out time or money when it comes to getting good content. At least that’s what I thought until I came across Article Forge… Built by a team of AI researchers from MIT, Carnegie Mellon, Harvard, Article Forge is an artificial intelligence (AI) powered content writer that uses deep learning models to write entire articles about any topic in less than 60 seconds. Their team trained AI models on millions of articles to teach Article Forge how to draw connections between topics so that each article it writes is relevant, interesting and useful. All their hard work means you just enter a few keywords and Article Forge will write a complete article from scratch making sure every thought flows naturally into the next, resulting in readable, high quality, and unique content. Put simply, this is a secret weapon for anyone who needs content. I get how impossible that sounds so you need to see how Article Forge writes a completearticle in less than 60 seconds! https://stanford.io/3G7Hfmp

Comments are closed.