“Szkoła domowa” – ZACZYNAMY!

Szykujemy dla Was ogromna porcję pomysłów, zabaw, materiałów i inspiracji do samodzielnej pracy w domu. Nasi nauczyciele od rana przeczesują swoje zasoby i tworzą nowe zadania specjalnie dla Was, aby mimo trudnych warunków można było dalej pracować. Sprawdzajcie nasz stronę bo już wkrótce pojawi się na niej nowa zakładka – “SZKOŁA DOMOWA” gdzie zamieścimy wszystkie opracowane materiały.

Ponad to Nasi nauczyciele i terapeuci w okresie od 16 do 25 marca pozostają dostępni pod telefonem w godzinach 10:00-14:00 jak również mailowo. Wychowawcy poszczególnych klas pomogą Państwu nawiązać kontakt z wybranymi nauczycielami/terapeutami. Bardzo prosimy przestrzegać wskazanych godzin.

Dyrekcja Szkoły pozostaje pod telefonem do państwa dyspozycji w godzinach pracy szkoły – zapraszamy do kontaktu.

Służymy rozmową, wsparciem i konsultacją!

6 thoughts on ““Szkoła domowa” – ZACZYNAMY!

  1. Estela says:

    Hello! Would you mind if I share your blog with my
    twitter group? There’s a lot of folks that I think would really appreciate your content.
    Please let me know. Cheers

Comments are closed.