Podziękowania dla Przyjaciół z CTL Logisic

Trudny czas wokół nas pokazuje jak ważna jest PRZYJAŹŃ i ciepłe, pełne zrozumienia wsparcie. Dzięki zaangażowaniu Pana Prezesa Grzegorza Bogackiego oraz całego Zespołu CTL Logistic będziemy mogli przeprowadzić remont wiekowej infrastruktury – ogrodzenia padoków do hipoterapii. Obecnie mamy 5 koni: 2 kuce oraz 2 hucuły ( uratowane przed zagładą, mocno wiekowe) i 1rasy tinker (również zakupiony dzięki wsparciu CTL Logistic ! zostanie z nami jeszcze bardzo długo).

Proszę sobie wyobrazić co robi 5 koni które mają czas w godzinach wieczornych oraz weekendowych gdy nie pracują? Odpowiedz jest prosta: ogryzają drewniane zabezpieczenia padoków, kopią się, czochrają- to normalne zachowania stadne. Nasze padoki mają już 12lat…więc są już bardzo… zjedzone.

Dzięki wsparciu CTL Logistic będziemy mieć na wiosnę nowe ogrodzenia!!!! Serdecznie dziękujemy za bardzo cenny dla nas gest. Dziękujemy za przekazane środki – w kwocie ponad 10 000 zł!!!

Grudzień obfitował w fantastyczne wydarzenia. Kiermasz ceramiki wyprodukowanej przez naszą Spółdzielnię Socjalną S4, oraz zamówienie bożonarodzeniowej ceramiki dla Pracowników CTL Logistics Group dało nam możliwość dalszego funkcjonowania -20 000 mamy środki na wypłaty dla naszych pracowników z niepełnosprawnością!

Pozdrawiamy z szacunkiem Panią Monikę Mikon Dobrego Ducha naszej współpracy.