24 maja 2016 na stadionie Czarnych odbyły się II Integracyjne Zawody Piłkarskie. Nasza szkoła była współorganizatorem tej imprezy, a koordynowali ją nauczyciele Dorota Gołuzin oraz Sławomir Szczepański. W zawodach udział wzięli uczniowie Sosnowieckich szkół: SP nr 38, ZSO nr 5, ZSS nr 2, ZSS w Czeladzi, ŚDS na ul. Grota Roweckiego w Sosnowcu, ŚDS "Salve" w Sosnowcu, oraz WTZ TPD w Sosnowcu. W rywalizacji brali udział uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych do 15 lat i powyżej 15 lat. Oprócz rozgrywek piłkarskich odbywały się również konkurencje indywidualne: żonglerka piłką, strzał na bramkę, slalom z piłką. Rywalizacji sportowej towarzyszyły występy artystyczne, pokaz zumby i karate oraz konkurs plastyczny o tematyce sportowej. Zwycięzcą turnieju w kategorii wiekowej powyżej 15 lat zostali uczniowie naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a naszym uczniom gratulujemy sukcesu.

FOTORELACJA: