W maju odbyły się wernisaż VI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Labirynt wyobraźni" o przewodnim motywie Cyrk, na który wpłynęło łącznie 2831 prac z Polski, Rosji, Rumunii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy i Ukrainy. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej.

Nagrody wyróżnienia kwalifikacje do wystawy uczniów z ZSS nr 4 w Sosnowcu w kategorii dorośli:

1. Katarzyna Olczyk I miejsce - opiekun A.Pałys-Zatorska

2. Aleksander Zieliński - III miejsce - opiekun P.Zatorski

3. Grzegorz Lach - wyróżnienie - opiekun P.Zatorski

4. Agnieszka Przewoźnik - wyróżnienie - opiekun A.Pałys-Zatorska

5. Agata Dębska - wyróżnienie - opiekun P.Zatorski

6. Łukasz Sadura - wyróżnienie - opiekun P.Zatorski

7. Sebastian Curyło - kwalifikacja do wystawy - opiekun T.Góra

8. Dawid Suchanek - kwalifikacja do wystawy - opiekun A.Pałys-Zatorska

9. Mateusz Mendry - kwalifikacja do wystawy - opiekun A. Pałys-Zatorska

10. Marcin Uznański - kwalifikacja do wystawy - opiekun T.Góra

Na uroczystym wernisażu połączonym z wręczeniem nagród obecni byli Katarzyna Olczyk, Aleksander Zieliński, Grzegorz Lach, Łukasz Sadura pod opieka Piotra Zatorskiego. Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy.

OBEJRZYJ GALERIE: