W dniu 11 czerwca 2015 r. w ramach akcji "AON Service Day 2015"  w  naszej placówce gościli pracownicy Aon Polska Sp. z o.o. z biura  w Katowicach. W trakcie wizyty, goście aktywnie   uczestniczyli oraz pomagali niepełnosprawnym uczniom naszej szkoły w zajęciach. Ponadto niezastąpiona była ich pomoc w pracach porządkowych wokół budynku placówki. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i wsparcie. Wierzymy, że okazana sila serca i przyjazna dłoń będzie nas wspierać w dalszej pracy.

AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay
AONServiceD...
AONServiceDay AONServiceDay